PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30704}

Błękitna laguna

The Blue Lagoon
6,4 34 265
ocen
6,4 10 1 34265
4,3 3
oceny krytyków
Błękitna laguna
powrót do forum filmu Błękitna laguna

Pamiętam, że w dzieciństwie oglądałam film o dwójce rozbitków na bezludnej wyspie i pamiętam motyw, że żyli na tej wyspie juz z 10 lat a pod wodospadem myli się używając mydła czy tam szamponu. Strasznie mnie to wtedy dziwiło, skąd na tej wyspie mieli takie produkty, ale po forum widzę, że fakapów jest dużo więcej :)
także ciekawi mnie, czy to właśnie ten film, w tamtym wydawało mi się, że oni trafili na tę wyspę razem z matką jednego z nich, i wychowywali się razem, aż dorośli i zmajstrowali sami dziecko. Ale może żadnej matki tam nie było, nie pamiętam. Pamiętam na pewno to mydło :D

ocenił(a) film na 7
Nawinawinawi

W tym filmie nie bylo matki, tylko kucharz. Nie pamietam tez sceny z mydlem i szamponem wiec mozliwe, ze widziales inna wersje tego filmu (a bylo ich kilka). Wiem, ze w wersji z 1991 roku rozbila sie z nimi jakas kobieta (moze matka), a w wersji z 2012 roku mieli nawet paste do zebow ale rozbili sie sami. Byla jeszcze wersja z 1949 roku takze radze szukac. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones