PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4158}

Bezlitośni ludzie

Ruthless People
6,9 1 446
ocen
6,9 10 1 1446
Bezlitośni ludzie
powrót do forum filmu Bezlitośni ludzie

Bette Midler :D

ocenił(a) film na 7

Z całym szacunkiem do przeróżnych opinii na temat tegoż filmu. Osobiście uważam że każdy film z podobną obsadą będzie dobrą komedią. Bette Midler, DeVito, Bill Pullman czy Reinhold. Typowa hollywoodzka produkcja z tamtego okresu. Niewulgarna, niebanalna ale i też nie najwyższych lotów. Za to jedno można powiedzieć na pewno, z obsadą która faktycznie potrafi grać. Sorry, ale mnie taka Midler po prostu rozwala, niszczy i rzuca na kolana. Dobry aktor potrafi ratować nawet kiepski scenariusz. Czego tu mamy jawny dowód. Widziałem kilka filmów z tą panią i też polecam się zaznajomić. Na pewno na szczególną uwagę zasługują takie pozycje jak "Isn't She Great"/"Wspaniała Sussan" czy "Beaches"/"Wariatki". Świetna aktorka komediowa jak i dramatyczna.

ocenił(a) film na 5
nanobug

No właśnie, ze wskazaniem na "nie najwyższych lotów". Ja odebrałem ten film jako infantylną, lekką komedię pomyłek, w starym stylu, z paroma śmiesznymi scenkami. Aktorstwo oczywiście jest dobre, ale nie wystarczy by się dobrze uśmiać, warsztat to jedno, a śmieszne sceny, teksty, sytuacje to inna sprawa. Niewiele oglądam komedii, ale z dotychczasowych jakie oglądnąłem, to do najlepszych typu Nietykalni (dramat + komedia) czy Weekend At Bernie's tej tutaj jeszcze brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones