PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1488}

Czego pragną kobiety

What Women Want
6,8 122 447
ocen
6,8 10 1 122447
6,7 15
ocen krytyków
Czego pragną kobiety
powrót do forum filmu Czego pragną kobiety

Mój "borze" - ten film jest taki PRAWDZIWY. Niech was nie zwiodą zabawne teksty czy humor sytuacyjny. Gra aktorów to po prostu MISTRZOSTWO. Ich emocje i uczucia są najbardziej prawdziwe ze wszystkich filmów tego typu jakie widziałem. Mężczyzna spotyka kobietę. Ale w jakim stylu z nią flirtuje. Jak elegancko, bez presji, stopniowo wprowadza ją w swój świat. Jak ona otwiera się przed nim. Jak oboje boją się zranienia, ale wiedzą w każdym momencie, na każdym etapie relacji, że trzeba zrobić to co jest właściwe. "Just do the right thing. There is always a time to do the right thing!".

Gdy porównamy tę historię do aktualnych produkcji.. widzimy jak na dłoni, jakie są powierzchowne, płytkie, bez polotu. Jak dzisiejsze w znakomitej większości relacje międzyludzkie. Żal. Gdybym był wierzącym, modliłbym się o taką miłość jaką zagrali Mel i Helen. Miejmy nadzieję że jeszcze istnieje.

ocenił(a) film na 8
jedyny_realista

Widziałam film 18 lat temu, chyba 5-6 razy, i dzisiaj postanowiłam odświeżyć przypomniawszy sobie o przesłodkiej aktorce, która wspaniale zagrała córkę Nicka :D ah to jej seplenienie! :D
I tak, istnieje taka miłość idź w stronę wody ;P

ocenił(a) film na 5
jedyny_realista

Ta "miłość" była taka, heh, idealna dlatego, że Nick wszystko słyszał. Ponadto był ruchaczem i romantyczne zagrywki miał wytrenowane. Marzenie jak nic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones