PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768719}

Gorzka siedemnastka

The Edge of Seventeen
6,8 32 152
oceny
6,8 10 1 32152
6,6 17
ocen krytyków
Gorzka siedemnastka
powrót do forum filmu Gorzka siedemnastka

a prawdziwym jej przyjacielem był Pan Bruner.

ocenił(a) film na 5
_Mika_a

Czy ja wiem. Może po prostu jej pomagał jako nauczyciel/człowiek/dorosły.
A co do przyjaźni to było bardzo ciekawe zjawisko: kiedy miała przyjaciółkę nie potrafiła wyjść z granicy komfortu, dopiero kiedy ją odrzuciła i poczuła prawdziwą samotność znalazła miłość i potem poznała jego znajomych nowych ludzi. Czyli przyjaciółka mimo, że pasowali na początku potem się okazało że jednak nie pasuje i szczerze zaakceptowała życzą im miłego dnia na koniec, ale myślę, że z ich przyjaźni nic nie będzie i nigdy do siebie nie wrócą.

_Mika_a

Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie i większość od nas odchodzi gdy tylko pojawi się problem choć obiecali wspólną przyszłość i złote góry:(

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Oj nie zgadzam się. Prawdziwych przyjaciół poznaje się... w sukcesie. Często się zdarza, że gdy Ty osiągniesz sukces i nagle twój "przyjaciel" jest zazdrosny i zawistny. Już nie pasujesz do kręgu dwójki przyjaciół w biedzie. Jeżeli Twój przyjaciel szczerze cieszy się z Twoich sukcesów, wtedy wiesz, że ta przyjaźń jest szczera.

Ewa_Ocwieja

Racja a najgorzej gdy w nowej pracy inni widzą że daje sobie rade i jestem sprytna towtedy knuja intrygi i wymyslaja co by tu zrobic by podstawic haka na mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones