PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728452}
3,4 85
ocen
3,4 10 1 85

House by the Lake
powrót do forum filmu House by the Lake

nie wiem kto to wymyslil ale napewno sie nie napaocicl zeby taki gniot stworzyc

andrzejzeber

a już miałam obejrzeć, już palce mój wisiał nad play, ale w ostatnim momencie postanowiłam sprawdzić co tam piszą na Filmwebie. Chyba mnie uratowałeś, dzięki ;)

ocenił(a) film na 1
aanecia

Jak juz nie obejrzalas to powiem po krotce - dziewczynka przez pol filmu rysuje sobie postac z jeziora jakiegos potworka i mowi ze z nim zamieszka na dnie zalewu w miedzy czasie jej rodzice sie kloca i zatrudniaja opiekunke . Pod koniec filmu wylazi potwor z jeziora zabija opiekunke ,dziecko zabiera do wody .Rodzice po utracie dziecka wyjezdzaja z domku nad jeziorem. Nie wiem kto to horrorem nazwal a fabula jest ...no ocen sama pozdro

andrzejzeber

Hehehe nie wierzę...
Właśnie ostatnio szukałam dobrego horroru, dzięki Tobie wybór nie padł na House by the Lake, a na Amityville: Przebudzenie. Widziałeś ?
Też zasugerowałam się komentarzem...

ocenił(a) film na 1
aanecia

Widzialem ale nie zachwycil. Jak moge polece Ci pare horrorow jedne lepsze drugei troszke gorsze ale wszystkie ostre- Oculus 2013 , wszyscy kochaja mandy lane , naznaczony- wszystkie czesci , mortyrs, najscie(thriller/horror), klucz do koszmaru, mama, lęk(creep) , the watcher, kronika opetania, zbaw nas od zlego , farmhouse, smierc sie smieje , zmuszona do zemsty, oujia narodzina zla, boy, haunt. Z lzejszysz ale godnych - sierociniec , nienarodzony , dark circles , baba jaga (dont kcnok twice) , znikniecia , dom diabla.
Durne i smieszne- deathgasm , zombie ss, opiekunka . Moze nie ogladalas jakis to zobacz

andrzejzeber

Wnikliwie analizowałam Twoją listę i niczym ekscentryczny bogacz palcem po mapie wybierając miejsce swojej kolejnej egzotycznej podróży, ja wybrałam Farmhouse.
Sama nie wiem. Niby to nie był stary film, a jakby kręcony kalkulatorem...
Na pewno końcówka mnie zaskoczyła :), ale stanowczo w połowie miałam ochotę wyłączyć.
Martyrs. Skazani na strach - boziuuu ja polazłam na to do kina, do dziś czuję się wykręcona emocjonalnie. Ja się nawet boję ocenić ten film na Filmwebie, spustoszył moje jestestwo i chyba nie widziałam bardziej chorego filmu.
Z Twoich lzejszych propozycji to umówmy się, bardziej to kino familijne niż horrory. Baba Jaga - hehe do dziś się śmieję w duchu z tego g@#a ;)
Ciężko o dobre horrory. A szkoda, bo lubię, oj lubię :)

ocenił(a) film na 1
aanecia

A oculus nie mocny? mnie troche ruszyl. Zbaw nas... tez mi sie podobal dosc mocno. naznaczony naprawde niezle i oujia plus conjurning 2 czesci to mi pasowalo najbardziej. Chociaz wiesz ja tam lubie tez wiekszosc filmow gdzie wystepuja aktorzy od roba zombiego - jego zona , sid haig czy bill mosley zadne to arcydziela ale ...:)

andrzejzeber

Nie no hehe oujia hehehe przepraszam hehe
:):):) Aktorów, sprawdziłam, nie znam ich hehe, to pewnie wszystko tłumaczy.
Ale nie mam też wyrafinowanego gustu, choć nie lubię popeliny.
Conjurining jedyneczka dla mnie była w miarę spoko, Oculus, przyznam, że ciekawy pomysł:)

andrzejzeber

AHAAA i Happy New Year oczywiście !!:):)

ocenił(a) film na 1
aanecia

dziekuje i tez najlepszego w nowym jorku:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones