PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847041}

Nocny stróż

The Night Clerk
5,7 1 754
oceny
5,7 10 1 1754
Nocny stróż
powrót do forum filmu Nocny stróż

Zastanawiam się dlaczego Bart w liście po swoim samobójstwie napisał, że
nie chciał wcześniej pokazywać detektywowi dowodów na to, że on sam nie jest osobą która dokonała morderstwa.


-Domyślam się, że bał się/ nie chciał pokazywać nagrań nikomu by nie postawić siebie w "złym" świetle.
By uniknąć wszelkich klopotow z tym związanych.

Ale czy to był główny powód?
Dlatego najpierw się zabił, a później wystawił dowody?
Zrobił tak ponieważ drugi raz został zawiedziony przez ukochaną?
A może żeby ją obronić przed prawdziwym mordercą z którym miała romans?

ocenił(a) film na 7
vamosadivertirnos

Bart absolutnie się NIE ZABIŁ !!!!!!!Proszę obejrzeć dokładnie ostatnie sceny. Gdyby się zabił to musiałby potem wstać ,położyć broń na liście do detektywa a następnie jako duch powędrować do galerii na spacer. Przecież było wszystko dokładnie pokazane.On strzelił nie do siebie tylko w MONITOR ( był tylko 1 strzał ),który stał po lewej stronie biurka w jego pokoju po to aby matka wezwała detektywa by ten zabrał dowody przeciwko prawdziwemu mordercy co potwierdza treść listu i karty z nagrań z jego kamer.Bart po wszystkim wyszedł ze swojego mieszkania
dolnym wyjściem i spokojnie poszedł na spacer do galerii cały szczęśliwy ,że w końcu ujawnił prawdę.To był bardzo inteligentny młodzieniec i kiedy zrozumiał,że został wykorzystany to postanowił ujawnić prawdę i już nie kryć swojej sympatii .Dlaczego miałby się zabijać??!!!!
Takimi filmowymi przykładami inteligentnych osób z Aspergerem jest np Saga z serialu Most nad Sundem-genialna detektyw i równie genialny chirurg z serialu The Good Doctor.pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
enera

Masz rację.
Gdy obejrzałam film drugi raz to zdałam sobie sprawę ze swojego błędu xd
Nie wiem dlaczego tak pomyślałam...

ocenił(a) film na 7
vamosadivertirnos

Chyba dlatego.że Bart długo siedział z tym pistoletem trzymając blisko siebie tak jakby rzeczywiście chciał się zabić:-)))))) pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones