PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837446}

Ostatniej nocy w Soho

Last Night in Soho
6,6 30 032
oceny
6,6 10 1 30032
6,4 39
ocen krytyków
Ostatniej nocy w Soho
powrót do forum filmu Ostatniej nocy w Soho

Jestem świeżo po seansie i w sumie na swój sposób dalej przeżywam ten film. Nie spodziewałem się, ze w pewniej sposób poruszy mnie aż tak. Cała historia wciągnęła mnie aż tak, ze film zleciał mi bardzo szybko, co w moim przypadku jest dość trudne bo z reguły sprawdzam wiadomości itp, tutaj tego nie było. Z początku dość lekko, przyjemnie, dziewczyna z prowincji w wielkim mieście, z wielkimi marzeniami i aspiracjami. Chwili na chwile napięcie rośnie, ta lekkość gdzieś powoli ucieka i zaczynaja pojawiać się potwory. Nie wszystkie są tymi fikcyjnymi, cześć jest bardziej realna, spotykana na codzień … i chyba te realne zrobiły na mnie większe wrażenie. Muzyka i zdjęcia całkiem dobrze to wszystko zgrywają w całosc. Końcówka imo mogłaby być troche inna i popsuła mi całokształt ale tak czy siak calosc na plus. Wright znowu nie zawodzi. Szczerze polecam.

użytkownik usunięty
BrunoNaBani

Z tym telefonem było przewidywalne do bólu i to jedynie rozczarowało. Akcji z panią Collins nie spodziewałem się. Ciekawie Wright oraz Wilson Cairns rozpisali tą intrygę.

BrunoNaBani

film jest świetny, mega polecam https://filmhit.pl/filmy-online/ostatniej-nocy-w-soho/

ocenił(a) film na 10
BrunoNaBani

Podzielam. Tylko troszkę słabszy niż 6 Zmysł - ale rewelacja.

ocenił(a) film na 7
BrunoNaBani

Ten film ma coś, co jest najważniejsze w kinie rozumianym jako sen - porywa, angażuje na 100%, po seansie czujesz się wypluty, czar pryska, widzisz wszystkie mankamenty. Nie ważne. Chodziło o tę przejażdżkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones