PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8717}

Pocałunek śmierci

Kiss of Death
6,4 7 080
ocen
6,4 10 1 7080
Pocałunek śmierci
powrót do forum filmu Pocałunek śmierci

7/10

ocenił(a) film na 7

Dobry film z ciekawą fabułą, chyba jedyny niezły film w którym Cage wypadł przyzwoicie, przynajmniej taki który z nim oglądałem, swoją drogą chyba trochę czasu na siłowni spędził przed tą rolą, film w połowie zapowiadał się jeszcze lepiej ale końcówka jak dla mnie mogłaby być trochę lepsza ....

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

no właśnie. czuje się taki niedosyt. to był dobry moment na puszczenie napisów i zakończenie filmu, ale został nakręcony w taki sposób, że ma się wrażenie jakby czegoś brakowało, zostało za szybko ucięte. ten film ma jedną wadę- nie potrafi należycie budować napięcia. rozwija się, rozwija i tonuje niszcząc efekt.

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Dla mnie akurat jak na ''sensacyjniaka'' po którym nie oczekiwałem zbyt wiele, wiedząc że gra tam jeszcze Caruso, pozytywne zaskoczenie. Już przez kilka długich miesięcy miałem zastój w tym gatunku. Rzadko coś do mnie przemawiało. Dlatego też tak wysoka ocena.

ocenił(a) film na 7
djrav77

Ten "zastój" chyba nie był potrzebny bo to bardzo dobry gatunek filmowy i szczególnie w latach 90 tych było wiele dobrych produkcji w tym rodzaju, w celu dalszego "rozruszania" polecam na dziś jeśli nie miałeś okazji obejrzeć "Nożownik" w tv4, a co do Caruso to także nie jestem jego wielkim fanem kojarzę go tylko z tego serialu kryminalnego ....

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

No jak oglądałem niedawno z nim ''Jade'' [94r.] i niestety tak samo jego gra jak i wymieniony film, to jakieś miernoty.
''Nożownika'' owszem, mam zamiar oglądnąć, ale ....jutro.
Filmy akcji to gatunek po który sięgam raczej rzadziej i muszę przyznać Ci rację. Najlepsze jakie miałem okazję widzieć, wyszły na światło dzienne w latach 90-tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones