PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834569}

Widzę cię

I See You
6,4 4 976
ocen
6,4 10 1 4976
5,3 3
oceny krytyków
Widzę cię
powrót do forum filmu Widzę cię

Helena

ocenił(a) film na 6

Film nie najgorszy, ale co się stało z twarzą tej kobiety? Przypomnijcie sobie chociażby Twistera. To był chyba rzeźnik nie chirurg plastyczny, koszmar.

Michu_3

Twister był kręcony 25 lat temu. Dziwne żeby aktorka miała być nadal piękna. Może po prostu nie przesadzała z operacjami plastycznymi tak jak inne aktorki.

ocenił(a) film na 7
Michu_3

Moim zdaniem po prostu się zestarzała i to bez ingerencji chirurgów. Dlatego już zbyt piękna nie jest,za to widać prawdziwą kobietę a nie kilogramy silikonu i botoksu

ocenił(a) film na 6
Czesiaruda

Moim zdaniem właśnie niestety była interwencja chirurga...
Skóra naciągnięte, bez zmarszczek, ale wygląda źle. To nie jest naturalne starzenie...

BetiDudzik

helen w tym filmie ma problemy z mowieniem

ocenił(a) film na 6
Dada_Mufin

Oj tak! :)

Czesiaruda

co ona z siebie zrobiła ?! wygląda jak młoda babcia, tylko zmarszczek brak

ocenił(a) film na 8
Czesiaruda

Oj raczej miała tych operacji. Gdyby nie, to widać by było normalne zmarszczki, a jej twarz wygląda, jak ściągnięta maska. I nawet, kiedy mówi, ledwo jej cokolwiek wychodzi. Ja jestem przerażona... Kolejna naprawdę piękna kobieta, która nie potrafi zestarzeć się z godnością.

Lilith_Flame

Kolejna naprawdę piękna....(?) Ona nawet nie sprzątała u pięknych kobiet.

Michu_3

A myślałem, że tylko ja to widzę. Ewidentnie chirurg coś tu grzebał. Pytanie tylko po co. Film spoko.

ocenił(a) film na 6
Michu_3

Wiesz co? Nie znam się, jestem facetem ale skoro już tak strasznie się ponaciągała to chyba powinna sobie powiększyć usta? Przecież niektóre mumie w Egipcie mają lepsze wargi. To wygląda koszmarnie. Wyschła kompletnie.

ocenił(a) film na 8
Michu_3

Wygląda jak Michael Douglas

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

Heh, coś w tym jest ;)

ocenił(a) film na 6
dzikudzina

Mnie przypomina "Maskę" z Cher. Sorry, ale to już drugi film jaki z nią oglądam w ostatnim czasie i nie da się na nią patrzeć. Wygląda jak, z góry przepraszam za porównanie jeśli kogoś urażę, ale wygląda jak ofiara poparzeń. Straszne co z siebie zrobiła. A taka śliczna była w np. "czego pragną kobiety". W tym filmie ledwo usta może otworzyć, nie wspominam już o mimice.

ocenił(a) film na 6
Michu_3

Napewno nie powinna grać roli kochanki,bo wygląda bardzo staro,a Twister kręcono w 1996 roku

ocenił(a) film na 7
Michu_3

Twister był kręcony ok 30 lat temu.Wiec każdy ma się prawo zmienić.

ocenił(a) film na 8
Michu_3

po operacjach jest podobna bardziej do J. Foster niż do siebie

Michu_3

Zgadzam sie. Truno bylo mi sie skupic na filmie bo patrzylam ciagle na jej przedziwna twarz.

Michu_3

Wyglada jak Lord valdemort Szok

ocenił(a) film na 5
Michu_3

Ja się dziwię że w ogóle ktoś ją jeszcze zatrudnienia, przecież ona się zniszczyła

ocenił(a) film na 7
Tibn

Hmm ale jeśli stosujemy botoks czy wypełniacze to twarz jest pelniejsza lub taka nalana( jeśli przesadzimy)a Helen ma zapadła twarz, moim zdaniem to wiek, ma taką a nie inną strukturę twarzy i być może w ten sposób się starzeje. Widać nad ustami i po policzkach czy powiekach, tam nic nie było robione, poza tym ona dużo ćwiczy, a mala ilość tkanki szczególnie na twarzy może mieć negatywny wpływ na wygląd. Ja obstawiam naturę. Najlepiej gdy aktorki, aktorzy pojawiaja się regularnie na ekranie wtedy ten upływ czasu jest mniej widoczny.

ocenił(a) film na 5
lila_2603

nie zgodzę się z tobą, ponieważ na co dzień mam odczynienia z ludźmi starszymi którzy starzeją się naturalnie , a ona wygląda jak po złych operacjach plastycznych które miały ją odmłodzić

ocenił(a) film na 7
lila_2603

Dokladnie to samo pomyslalam.

Michu_3

A ma w sumie dopiero 58 lat :p

Michu_3

Horror ja jej nie poznałam na początku

Michu_3

To samo miałem napisać. Jej twarz przypomina mi bohatera granego przez Garego Oldmana w Hannibalu

ocenił(a) film na 6
Michu_3

Fakt, twarz niczym maska odlana z wosku

Michu_3

ten rzeźnik ma na imię Czas, podobala mi sie w Czego pragną kobiety, glos ma przyjemny ogolnie slodka byla bo teraz to nie moja liga

Piotr_S_15

A Ty się nie zestarzałeś?

Michu_3

Niestety, jej twarz zaczyna przypominać ofiarę Hannibala Lectera, Masona Vergera. Stanowczo przesadziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones