Cześć,
mam takie pytanie. Czy wszyscy moderatorzy Filmwebu nie mają serca? Próbowałem dodać dosłownie dwie rzeczy do bazy, gdzie kreator nie pozwala mi czegoś zmienić lub nie widzę takiej opcji. Moje propozycje zostały oczywiście odrzucone, zamiast zmienić niepopraną rzecz przez moda, zostałem pouczony o błędzie, ale w narzędziu nie ma nawet takiej opcji aby było tak jak według komentarza. Czy Filmweb = urzędy, które przy brakach formalnych uwalają sprawę? Z tym, że urzędy pozwalają na uzupełnienie bez tracenia miejsca w kolejce. A tutaj czeka nas wspaniała kolejna roczna kolejna.

Pozdrawiam

wolcin

Zależy na kogo trafisz, ale jest kilku takich z kompleksem Napoleona przez których Filmweb bardzo traci.

wolcin

Naprawdę nie rozumiem, czemu ta weryfikacja tak długo trwa. Czy tu trzeba jakiś umiejętności informatycznych? Czy ich jest tak mało i kontrybucji dużo?

Voltix33

To drugie - ich mało, kontrybucji dużo i UWAGA - wielu się bardziej zajmuje wrzucaniem materiałów do nowych filmów z pominięciem kolejki. Są ludzie uczciwi i są tacy co odrzucą twoją kontrybucję kopiując ją niemal 1:1. Kiedyś miałem poczucie takiej fajnej kolektywnej pracy w tworzeniu tego serwisu, ale po kilku ostatnich akcjach pod tytułem - "nie dodam twojego materiału bo Nie, mimo że nigdzie nie ma uzasadnienia dlaczego tak robię" zwyczajnie mi się odechciało szarpać z imbecylami. Filmweb to nie jest jedyna strona tego typu, a na większości zagranicznych moderacja faktycznie dba o rozwój serwisu, a nie macha szabelką tworząc zasady na poczekaniu, które ich samych nie obowiązują. Przykładów mogę ci tu nawrzucać mnóstwo.

Voltix33

Tu o tym więcej napisałem, ale jak możesz się spodziewać nic to nie dało - co najśmieszniejsze- typ którego przypadek opisuje, a który notorycznie ma muchy w nosie, w międzyczasie dostał główkę "pracownik filmwebu", także tyle dla nich znaczy zdanie użytkowników mimo, że poszły maile do władz serwisu i była w nich wymiana słowna - uzyskałem odpowiedź, że się przyjrzą. No to się przyjrzeli :)

Voltix33

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Grzechy+i+absurdy+weryfikacji+-+P rzyk%C5%82ady+u%C5%BCytkownik%C3%B3w,3399705#post_17059206

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones