Erin MoriartyII

7,3
5 957 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Erin Moriarty

Może to nie najtrudniejsza rola, ale jako Starlight naprawdę daje radę.

kamilcis

No, szkoda tylko, że takie dziewczyny są tylko w filmach ;)

Lukas_Art

No, aż żal człowieka skręca

Lukas_Art

Paląc papierosa pomiędzy odcinkami pomyślałem, że szkoda iż takie kobiety istnieją tylko na ekranie. Niektórzy widzą w niej ideał. Nie dziwię się, bo jestem jednym z nich. Młoda, piękna, urocza, dobra dusza.... Idę zapalić kolejnego.

Lukas_Art

Współczuję bycia incelem :) Buuu realne kobiety takie złe, brzydkie, buuuu... XD

użytkownik usunięty
Apage

Kolego - pozwolę sobie per kolego, bo z tonu Twej wypowiedzi wynika jednoznacznie, żeś młokos - poddawanie realnych kobiet w wątpliwość, to nie jest cecha incela, tylko dorosłego mężczyzny - realisty. Bardziej wyglada na to, że kiedyś jedna Ci dała, usiedliła Cię, i teraz wielki ekspert od kobiet. Większość z nich to egocentryczne manipulantki, mówiące kocham wtedy gdy im się to opłaca. Z wielką satysfakcją jestem singlem od lat, bo po prostu widzę jakie te wszystkie świętoszkowate baby, jak są zakłamane i rogi przyprawiają. Na wymioty mi się zbiera, gdy przypominam sobie co moja była opowiadała o swoich koleżankach, co wyprawiają, Ale no, lepiej myśleć wyłącznie kuśką o tym co mają między nogami i wyzywać realistów od inceli. Dorośnij.

Sam dorośnij i przestań być chłopcem, który obraził się na kobiety. To twoja wina, że obracasz się w towarzystwie takich a nie innych kobiet.

użytkownik usunięty
Apage

To raczej twoja wina, że popęd seksualny nie pozwala ci na spojrzenie prawdzie w oczy, jakimi większość z nich są zakłamanymi szmaciarami. Ale lepiej zachowywać się jak niewyżyty pajac jak ty i wyzywać innych od inceli. :D Bujaj się fajansie.

Zasadniczą winą użytkownika Apage było to, że nie zadawał się z kobietami między którymi obracał się usunięty użytkownik, który jest symetrycznym odbiciem feministki krzyczącej, że większość facetów to świnie podając za przykład swoich byłych, co miałoby świadczyć o realizmie i dojrzałości.

Apage

Elegancko wyjaśnione, redpillowcy powinni być poddawani stałemu ostacyzmowi społecznemu

kamilcis

Godna następczyni Danki z Gota ,bedzie na kogo popatrzeć w następnych sezonach The Boys

kamilcis

zgadzam się wygląda jak android uosabiający Kobiecą PIękność ; )

kamilcis

W 3cim sezonie zarówno jako zwykła dziewczyna jak i Starlight wygląda super. Idealnie pasuje do roli.

RadoslawKamil

w jakim 3cim, jak 2gi dopiero sie zaczal

master_of_vinyl_donuts

literówka. Jakby można było edytować komentarze :P :)

użytkownik usunięty
RadoslawKamil

Napisanie „3cim” zamiast „2gim” to nie literówka, geniuszu.

kamilcis

Gdzie ona piekna jest? Twarz spuchnieta, jakby szpadlem zarobila...

kamilcis

Tylko w pierwszym sezonie bo w kolejnym nie dosc ze irytujaca i dretwa to i spuchnieta na twarzy od botoksu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones