Katheryn Winnick

Katerena Anna Vinitska

8,5
14 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katheryn Winnick

Głupia szmata, widać że nie wie co ze sobą zrobić na ekranie, odstaje od reszty obsady aktorskiej.

beek9

Panie miej nas w swej opiece...

snowxn

To jest ból gdy aktorzy przestają się starać by nie wypaść z roli, jeżeli chodzi o to że jest ładna co z tego, mogła zostać modelką a nie aktorką. 3 sezon i prace w jaką w niego włożyła trudno mi jest komentować nawet.

beek9

Czyli twierdzisz, że od 3 sezonu mocno obniżyła loty? W pierwszym komentarzu wyraziłeś się dość nieprecyzyjnie i ktoś mógł po prostu zareagować mniej przychylnie :D Ja natomiasc nie zauważyłem u niej niczego o czym pisałeś, choć przyznam szczerze, że od 3 sezonu ogladałem dość pobieżnie i nie przykładalem aż tak dużej uwagii do jej gry.

Mimo to nazwanie jej drewnem jest mocno na wyrost jednak.

beek9

Cóż też mam inne zdanie,uważam że pasowała do roli seksownej i niebezpiecznej ;)

buterfly

Aktor który dostaje 5-6 cyfrową wypłatę nie ma prawa się nie przykładać. Takie jest moje zdanie.

beek9

A to niby dlaczego? :)

Ja uważam że to jednak zależy od aktora oraz też danej postaci, czy też ma szansę się w niej wykazać.

buterfly

No właśnie, zależy od aktora. W trzecim gdy atakują Paryż jest scena gdzie Lagertha "udaje waleczną", aż oczy bolą od jej gry aktorskiej i min które robi. Słaba aktorka, beztalencie. Zawsze gdy patrze na jej grę aktorską to wypada dużo słabiej na tle innych, jak gdyby wiedziała, że dostała już 10 wypłat z rzędu i nie musi nic robić tylko "wyglądać i pachnieć" bo i tak jej nie zwolnią teraz, kto by się przykładał w takim momencie? No chyba nikt.

Dlatego uważam, że jest CHUJOWĄ AKTORKĄ. Nie potrafi grać, nie chce jej się.

beek9

Cóż obejrzałem na razie dwa sezony, wiec trudno mi ocenić jak gra w trzecim na razie mnie jej gra nie razi.

beek9

Zobaczę jak będzie dalej na razie mnie jej gra tak nie razi jak ciebie, chociaż może nie jestem obiektywny bo mam do niej słabości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones