PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509748}

Parenthood

7,7 1 570
ocen
7,7 10 1 1570
Parenthood
powrót do forum serialu Parenthood

Jak w tytule: czy "Parenthood" nadaje się do traktowania na serio, czy to raczej taka zapchajdziura do oglądania kiedy czeka się na kolejne sezony innych seriali? Zainteresowałam się głównie z powodu Krause'a, którego bardzo polubiłam po Six Feet Under.
Jeśli jakaś osoba mogłaby mi pokrótce opisać serial z perspektywy widza i napisała dlaczego jest warty oglądania to byłabym wdzięczna :) Tylko bardzo proszę bez spoilerów :)

Flantrenite

Ja zaczęłam kilka seriali w ramach zapchajdziury i ten jedyny chcę kontynuować. Cieszę się, że jutro 3 sezon się zaczyna. Po pierwszym odcinku miałam mieszane uczucia bo bardzo dużo się działo i nie wiadomo było o co chodzi. Później jest lepiej.
To może tak:
Plusy+
+ fabuła, poczucie humoru, gra aktorska, każda postać jest inna i ciekawa
Minusy-
- czasami mało wciąga, zdarzało się, że wolałam w trakcie coś innego robić a tylko zerkać na film
Tytuł nie zachęcał mnie (młodej osoby) do oglądania. Ale po obejrzeniu stwierdzam, że nadaje się dla każdego pokolenia:)
Polecam.

anather777

Dzięki bardzo za takie podsumowanie, wolę czytać coś takiego niż jakiś dystrybutorski bełkot, po którym i tak nie mamy pojęcia "z czym to się je" ;)

Wydaje mi się, że każdy serial miewa mniej ciekawe momenty i też często oglądając albo gdzieś odpływam albo zajmuję się jakimiś bzdetami, więc nie jesteś sama :)

ocenił(a) serial na 8
Flantrenite

moim zdaniem bardzo warto objerzec ;D ja wlasnie zaczynam sezon 3 !

Flantrenite

Bardzo dobry serial, od początku do chwili obecnej (jestem po 2 odcinkach 3-go sezonu) trzyma poziom, jest świetnie zagrany i po prostu wciąga. Jeden z najchętniej oglądanych przeze mnie obecnie seriali.

ocenił(a) serial na 7
Flantrenite

Warto. Jest przyjemną obyczajową odmianą od seriali z naciąganą fabułą. Wszystko się klei - trochę rozśmiesza, trochę wzrusza. Z biegiem kolejnych odcinków postaci nabierają więcej charakteru i chce się śledzić ich ciąg dalszy..

ocenił(a) serial na 8
Flantrenite

To prawda, serial naprawdę wart obejrzenia. Fabułę oparto na filmie "Spokojnie Tatuśku" Howarda z 1989 roku; nie jest może aż tak szalony, ale ma wielki potencjał. Koniecznie oglądaj. :)

pazoozoo

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, skoro tyle pozytywnych opinii to na pewno zacznę oglądać :)

Flantrenite

Super, chciałem założyć podobny temat. Zacząłem oglądać ten serial ale kiedy brakowało napisów zdecydowałem się odłożyć i poczekać. Czytam, że warto wrócić i cieszy mnie to. Bardzo podobały mi się pierwsze odcinki. Zbyt wiele zbyt dobrych seriali znajduje się zbyt daleko w rankingu - nie wiadomo do końca jakie kryteria przyjąć żeby zasugerować sobie jakiś nowy serial do oglądania.

k3r10n

Myślę, że warto czytać opisy i oglądać piloty, bo innego wyjścia nie widzę. Ja wiedzę o nowych serialach zyskuję jakoś machinalnie - zazwyczaj zobaczę kawałek w tv albo przeczytam wywiad z aktorem. Warto także czasem skakać po dorobku ulubionego / ciekawego aktora, a nuż znajdzie się coś fajnego. Całkowicie zgadzam się z tym, że dobre seriale są często skandalicznie nisko w rankingu, ale z drugiej strony - nie ma się czym przejmować, bo jest on przecież zależny od trendów i najazdu napalonych fanek choćby takich Pamiętników Wampirów.

ocenił(a) serial na 9
Flantrenite

osobiście włączyłam pierwszy odcinek z nudów i siedziałam do 4 rano oglądnąwszy połowę pierwsze sezonu jednym tchem. Oglądnęłam 3 sezony. Genialne:)

ocenił(a) serial na 8
Flantrenite

Polecam gorąco!! nie wiem dlaczego tak mało osób ogląda ten serial. Faktycznie początkowe odcinki mogą wydawać się pokręcone, ale to wszystko ze względu na mnogości postaci. Najbardziej podoba mi się to, że pomimo dużej liczby bohaterów, nikt nie zostaje pominięty. Serial jest wciągający, wydaje mi się, że lepiej będzie przyjęty przez widza +16 pomimo poczucia humoru w wielu momentach można się wzruszyć. Według mnie jest to perełka wśród seriali i mam nadzieję, że 4 sezon będzie równie dobry jak poprzednie. Czekam z niecierpliwością :)

ocenił(a) serial na 9
misiaczkowo

wie ktoś może, czy trzeci sezon wyemituje TLC?

ocenił(a) serial na 6
patrycj

Napisałem w tej sprawie wiadomość do TLC kilka tygodni temu, ale nie dostałem odpowiedzi :(

Co do samego "Parenthood"- sądzę, że to bardzo fajny serial familijny, niewydumany, przedstawiający realistyczne problemy bohaterów z krwi i kości, ogólnie więc polecam.
6,75/10

Michigan

czy są jeszcze inne seriale podobne do parenthood lub bracia i siostry? szukam czegoś realistycznego, opowiadającego o normalnych problemach normalnych ludzi, bez wampirów i przelewu krwi

Flantrenite

Ja nie polecam. Mi nie podszedł. Zapowiadał się dobrze, ale niektóre wątki strasznie oklepane/płytkie/na siłę przez co musialem odpuścić w połowie I sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones